فروش رنگ
خانه / چسب های صنعتی / چسب برق / خرید چسب برق به صورت عمده و ارزان قیمت

خرید چسب برق به صورت عمده و ارزان قیمت

خرید چسب برق به صورت عمده معمولا توسط فروشگاه های چسب، ابزار و همچنین لوازم الکتریکی انجام می شود. خرید و فروش عمده چسب برق این مزیت را به مشتری می دهد که محصول را با قیمت ارزان تری تهیه نماید. چسب برق در ایران با برندهایی مانند تایگر، ایران چسب، واندر، جک اسمیت، وینی تیپ، نیتروترک، داتیس و غیره به فروش می رسد. جهت خرید چسب برق به صورت عمده می توانید با ما تماس بگیرید.

چسب برق چیست؟

چسب برق یا لنت برق نوعی چسب نواری عایق است که به عنوان پوشش نواحی فاقد روکش سیم و اتصالات الکتریکی به کار می رود. استفاده از چسب برق در حوزه تاسیسات ساختمان، تا حد بسیار زیادی خطر برق گرفتی را کاهش می دهد. چسب برق ها در انواع خارجی و ایرانی در بازار موجود می باشند. چسب برق های خارجی به دو صورت وارد ایران می شوند. دسته اول به صورت برش خورده و آماده مصرف در کارتن های ۵۰۰ عددی به کشور وارد می شود. دسته دوم نیز به صورت جامبو رول وارد می شود و برش آن در داخل کشور و توسط کارخانه ها انجام و بسته بندی می گردد.

خرید چسب برق به صورت عمده

بهترین چسب برق های موجود در بازار ایران

چسب برق های موجود در بازار ایران از لحاظ برند تنوع بسیار بالایی دارند. بر همین اساس در کیفیت این چسب ها نیز تنوع بالایی به وجود می آید. پر فروش ترین چسب برق ها عبارتند از:

  • چسب برق تایگر
  • چسب برق واندر
  • چسب برق داتیس
  • چسب برق نیتروترک
  • چسب برق وینی تیپ
  • چسب برق ایران چسب
  • چسب برق جک اسمیت
  • چسب برق گلوب و …

از میان برندهای فوق نیتروترک، وینی تیپ و داتیس از کیفیت بسیار بالایی برخورداند. سایر برندها نیز نسبت به محصولات مذکور قیمت پایین تر و کیفیت متوسط تری دارند. همچنین هنگام خرید چسب برق های خارجی ممکن است یک برند، قیمت های متفاوتی داشته باشند. این اختلاف قیمت به دلیل نوع برش چسب برق می باشد. در صورتی که چسب برق از نوع برش اصلی توسط کشور سازنده باشد، قیمت بالاتر است. همچنین در صورتیکه چسب برق خارجی، در ایران برش خورده و بسته بندی شود، قیمت آن نسبت به نوع اصلی پایین تر می باشد. بنابراین هنگام خرید چسب برق به صورت عمده باید به این نکات توجه نمود.

خرید چسب برق به صورت عمده

کدام یک از برندهای چسب برق ارزان می باشد؟

همانطور که اشاره شد، قیمت چسب برق برای برندهای خارجی به دو صورت می باشد که به نوع برش چسب بر می گردد. اما به صورت کلی ارزان ترین برند های چسب برق عبارتند : الماس، جک اسمیت، ایران چسب، پرشین، تی واندر. همچنین برند هایی مانند داتیس، وینی تیپ، گلوب و نیتروترک از کیفیت بالاتر و همچنین قیمت بالاتری برخوردارند.

خرید و فروش عمده چسب برق

خرید و فروش عمده چسب برق با قیمت ارزان و مناسب از طریق مجموعه ما انجام می شود. جهت ارتباط با کارشناسان واحد فروش مجموعه بازود می توانید از طریق راه ارتباطی مختلف با ما تماس حاصل فرمائید. شایان ذکر است خرید عمده چسب برق بدون واسطه می تواند کمک بسیاری به کاهش هزینه های جانبی نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش : میرشفیعی
راه های ارتباطی با ما:
شماره موبایل: 09120525367
پست الکترونیکی: info@bazod.ir

مطلب پیشنهادی

فروش چسب وکیوم هنکل

فروش چسب وکیوم هنکل اصل آلمان با کیفیت عالی

فروش چسب وکیوم هنکل اصل آلمان از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. این …

بازرگانی بازود